Content Marketing w SeeChange

Co zyskuje Twoja firma?
✅ zaufanie klienta do marki
✅ wzrost ruchu na stronie i widoczności w Google
✅ zwiększenie świadomości marki i pozytywnych skojarzeń

Content Marketing

Content Marketing to odpowiednio dobrana strategia reklamowa, polegająca na pozyskiwaniu klientów za pomocą publikacji naturalnych, atrakcyjnych i unikalnych treści. Te z kolei mają za zadanie zainteresowanie nie tylko pojedynczego odbiorcy, ale i całej ściśle określonej grupy. Na taki rodzaj marketingu prowadzonego przez naszą firmę składa się jednostronny przekaz, którego celem jest budowanie stabilnych i długoterminowych relacji z Klientem. Content Marketing odgrywa również ważną rolę w pozycjonowaniu. Wiąże się z tym odpowiednie zastosowanie słów kluczowych w treści. Dzięki dobranym frazom można sprawić, że strona zostanie wyświetlona na wyższej pozycji w wyszukiwarce Google, a co za tym idzie, zyska o wiele więcej odwiedzających.

4 kluczowe działania

Blogi Firmowe

To świetny sposób na podniesienie wartości strony. Odpowiednio skonstruowany blog może być dodatkową podstroną witryny lub funkcjonować jako niezależny adres internetowy. Ciekawe artykuły na blogu sprawią, że klienci zapamiętają Twoją stronę i będą na nią chętniej wracać, gdyż będzie im się pozytywnie kojarzyć.

Opisy produktów

Profesjonalne opisy produktów stanowią dopełnienie wszystkich wymienionych już parametrów towaru lub usługi na danej podstronie czy kategorii produktowej. Odpowiednia charakterystyka pozwoli klientowi na dokładne zapoznanie się z danym przedmiotem lub usługą jeszcze przed zakupem.

Artykuły sponsorowane

Treści w postaci artykułów sponsorowanych pozwalają na zachęcenie klientów do wejścia na daną stronę poprzez odpowiednie dobranie rzetelnych i ciekawych informacji na dany temat. W artykule sponsorowanym możemy umieścić linki do strony, dzięki czemu klient może zaraz po przeczytaniu lub nawet w trakcie przejść na daną witrynę internetową.

Posty na portalach

Tego rodzaju treści umieszczane są na portalach społecznościowych typu Facebook i Instagram. Dzięki temu, że są to wyjątkowo popularne strony, zamieszczanie na nich regularnych postów związanych z Twoją działalnością gwarantuje zwiększenie odwiedzin Twojej strony lub sklepu internetowego w krótkim czasie.

Interesuje Cię nasza oferta lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami w wybrany dla siebie sposób. Powiedz co potrzebujesz,
a my dostosujemy zakres usług do potrzeb Twojej firmy.

Agencja Content Marketingowa

Niewątpliwą zaletą naszej Agencji Content Marketingowej jest również kreowanie nowych strategii reklamowych od samego początku. Oznacza to, że klient nie musi mieć gotowego planu, gdyż nasz zespół specjalistów opracuje odpowiednie działania promujące, precyzyjnie dobrane do danej branży. W naszej Agencji Marketingowej proponujemy cały wachlarz usług z dziedziny pisania optymalnych treści na strony internetowe i nie tylko. Dzięki tworzeniu content marketingowego bloga będzie można zainteresować czytelników np. produktami znajdującymi się w ofercie sklepu  internetowego opisując je w ciekawy i fachowy sposób.. Wpisy tego rodzaju sprawią również, że osoby odwiedzające stronę zainteresują się marką, a co za tym idzie będą powracać.

Poznaj inne usługi SeeChange

Rozbudowany Content Marketing to dla Ciebie za dużo? Nie wiesz co będzie najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy?
Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi usługami, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

Marketing w Social Mediach
SEO
Copywriting

Blogi
Firmowe

Strony i sklepy internetowe

Opinie klientów

Skontaktuj się z namiContent MarketingMarketing w Social MediachSeo CopywritingBlogi Firmowe